Progres

Mühendis asistanı için yakın zamanda geliştirilmesi planlanan yeni içerikleri ve özellikleri buradan takip edebilirsiniz. Yani hangi aşamada olduğumuzu siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz.

 

İş planımız ;
– İmalat Yöntemleri (Tüm tezgahlar ve CNCler için hesaplama ve teknik bilgiler dahil)
– Hesaplayıcılarda farklı birimlerde değer girişi.
– Çeşitli hesaplar (Klima, Elektrik motorları, Asansör, Kazan tasarım hesapları)
– 3D Mekanik kütüphaneye “Pompalar” eklenecek.

 

Çalışma Başlatılanlar;

 

1-İmalat Yöntemleri

Son derece gelişmiş ve geniş kapsamlı gerek teknik bilgi gerekse matematiksel hesaplayıcıları içeren bir kütüphane hazırlıyoruz. Yakın zamanda kullanımınıza sunmayı planlıyoruz.

 

2- Farklı Birimlerde Değer Girişi

Herhangi bir hesaplayıcıda değer girerken SI birim sisteminde ki birimler arasında geçiş yapabilmeniz ve girdiğiniz değerin diğer birimlerde ki karşılığını anlık görebilmeniz için çalışmalarımız devam ediyor.

Gelecekte Görmek İstediklerimiz

Mühendis Asistanı’nda gelecekte görmeyi hayal ettiğimiz ve heyecan duyduğumuz teknolojik gelişim fikirlerimiz var. Umarız bu teknolojik yenilikler sizleri de heyecanlandırır.

Göz Bebeği Takip Sistemi ve Sesli Komutlar

Matematiksel hesaplayıcılarda değer girilecek kutucuklara gözünüz ile odaklanıp ve sesiniz ile değer girdiğiniz ve hatta isterseniz bunu özel bir gözlük (opsiyonel) ile cihazınız cebinizdeyken yapabildiğiniz günün gelmesini büyük bir heyecan ile bekliyoruz.

Örneğin, “Tobii Glasses”  hakkında inceleme yapabilirsiniz.

Ayrıca bakınız “Mobile device usability”

 

Mühendis Asistanı kullanıcısı olduğunuz için teşekkürler.