Gizlilik Politikası – PRIVACY POLICY

EN – This privacy policy explains which permissions we need to run our application on your devices.

Photograph/Media/File Permission: When application makes calculation, some of the calculated results are saved as text file to be re-read later. This permission is required to read .STL CAD files on your device and will only be used for two purposes.

Other permissions (Internet): The software will connect to Internet to check for updates and the connection will be terminated after checking done. This permission is only required to check for updates.

 

 

TR – Bu gizlilik politikasının amacı Mühendis Asistanı android uygulamasını yüklerken kullanıcıdan istenen izinlerin neden istendiğini açıklamak ve uygulamayı yükleyen kullanıcının cihazından herhangi bir kişisel bilgi alınmadığını ve saklanmadığını beyan etmektir.

İstenen İzinler ;

  • Fotoğraf/Medya/Dosyalar izni : Uygulama hesap yaparken, hesaplanan bazı sonuçları text dosyası olarak tekrar okumak üzere kaydeder. Ayrıca cihazınızda ki .STL CAD dosyalarını okuyabilmek için bu izin gereklidir ve sadece bu iki amaç için kullanılır.
  • Diğer izinler(İnternet erişimi) : Uygulama güncelleme kontrolü yapmak için arka planda internete bağlanır, gerekli kontrolü yaptıktan sonra bağlantıyı sonlandırır. Bu izin sadece bu amaçla kullanılmaktadır.